Zapraszamy na Lublin Fetish Night

2017.08.26 - Cafe Ramzes ul. Kołłątaja 4

REGULAMIN

1) Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo skontrolowania dokumentów w celu potwierdzenia pełnoletniości uczestników spotkania.
2) Na terenie lokalu obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych, filmowania i robienia zdjęć - jak ktoś złamie zasadę zostanie wyproszony z imprezy. Jeśli będzie podejrzenie złamania zasady Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wglądu do galerii zdjęć.
3) Na imprezie obowiązuje dresscode: stroje skórzane, latex, lack, lycra, nylon, pet play, pony play, pin-up, lolita, uniformy i mundury, burlesque, steam punk, goth, seksowna bielizna, stroje wieczorowe (garnitury, suknie balowe itd.).
4) Zakaz: dresy, obuwie sportowe, jeansy, jasne i kolorowe t-shirty).
5) Na spotkaniu obowiązuje kategoryczny zakaz używania środków odurzających.
6) W całym lokalu podczas imprezy obowiązuje zakaz palenia.
7) Nie jest to impreza typu swingers, więc na spotkaniu zabrania się wszelkich stosunków seksualnych.
8) W sali obok baru zostanie wyznaczona strefa playroom. Wszelkie gadżety i zabawki są w zakresie własnym uczestników.
a) Zabawa w playroomie odbywa się na wyłączną odpowiedzialność uczestników danej interakcji oraz za zgodą wszystkich zaangażowanych osób.
b) Testowanie w playroomie zabawek przeznaczonych do penetracji nie jest uznawane za stosunek seksualny.
9) Uczestnicy zabaw w playroomie mają obowiązek uporządkowania playroomu po skończonej zabawie.
10) Pamiętaj! Chcesz się z kimś bawić to zapytaj. Na Naszych imprezach panuje zasada, że NIE oznacza tylko i wyłącznie NIE.
11) Uczestnik spotkania ma obowiązek przestrzegać ogólnych norm społecznych, a zwłaszcza zasady nietykalności osobistej, jak również odnosić się z szacunkiem do innych osób.
12) Osoby nieprzestrzegające zasad, awanturujące się, zbyt pijane, przeszkadzające innym w zabawie będą wypraszane z imprezy!
13) W celu zapewnienia bezpieczeństwa i kulturalnego przebiegu imprezy wszelkie niepokojące sytuacje i niewłaściwe zachowanie należy zgłaszać Organizatorom.
14) Organizatorzy zobowiązują się do poszanowania prywatności danych uczestników.
15) Wszelkie kwestie sporne oraz nieuregulowane regulaminem podlegają ocenie i rozstrzygnięciu przez organizatorów i ich decyzja jest niepodważalna i wiążąca.
16) Płatności:
a) Do dnia 20 sierpnia 2017 rezerwacja kosztuje 20 PLN
b) Od dnia 21 sierpnia bilet kosztuje 40 PLN
c) Rezerwacji można dokonać na dwa sposoby – poprzez kupienie biletu wstępu w Cafe Ramzes, lub wpłacenie na konto 56 1020 5558 0000 8202 3020 1250 odpowiedniej kwoty, z zaznaczeniem w tytule przelewu nicki osób, których przelew dotyczy, prosimy też o kontakt pod podanym mailem. Jako nazwa odbiorcy" należy wpisać „Lublin Fetish Night”.
d) W sprawach dotyczących płatności online prosimy o kontakt z numerem telefonu 571427902 lub e-mailem yasmi@vp.pl
e) Zakupienie biletu lub rezrwacja miesjca jest jednoznaczna z akceptacją całości Regulaminu.
17) W innych sprawach dotyczących spotkania prosimy o kontakt z telefonem 510247054. Chętnie odpowiemy na każde możliwe pytanie.
Sponsorami naszej imprezy są: Leather Seduction oraz Cafe Ramzes

Pobierz nasz plakat